Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA ŘÍZENOU DEGUSTACI VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER A HANZELDatum konání:
17.5.2017

Vážení milovníci vín,

dovoluji si vás pozvat na druhou řízenou degustaci v tomto roce v restauraci U Kata (horní salónek). Opět budeme degustovat moravská vína Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL. Degustaci povede pan Michal Pitour z Vinařství LAHOFER. www.lahofer.cz. Budeme ochutnávat celkem 11 vín většinou nová vína 2016. Opět ochutnáme vína suchá, polosuchá a vína s nádherným zbytkovým cukrem. Na degustaci se tak můžete blíže seznámit například s Müller Thurgau (pozdní sběr), Ryzlink rýnský (pozdní sběr), Neuburské (pozdní sběr), Svatovavřinecké rosé (kabinetní) Rulandské šedé (výběr z hroznů) - to vše z ročníku 2016.

Průběh degustace:

- novinky z vinařství LAHOFER a HANZEL

- prezentace vín

- degustace bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10%.

 

121109_vino ve vinici (28).JPG

 

Cena pro 1 osobu: 200,- Kč

Datum konání: středa 17.5.2017

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte nejpozději do úterý 16.5. na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz, rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 30 osob.

Z důvodu EET vás žádáme o zaplacení vstupného na degustaci v dostatečném předstihu v obchodě, kde vám vystavíme účtenku, která bude sloužit zároveň jako vstupenka. Děkujeme za pochopení.

 


platebni-karty