Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA ŘÍZENOU DEGUSTACI VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER A HANZEL!!!Datum konání:
22.2.2016

Vážení milovníci vín,

dovoluji si vás pozvat na první řízenou degustaci v tomto roce v restauraci U Kata (horní salónek). Tentokrát budeme degustovat moravská vína Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL. Degustaci povede pan Michal Pitour z Vinařství LAHOFER. www.lahofer.cz. Budeme ochutnávat celkem 12 vín z toho 5 novinek s nádherným zbytkovým cukrem. Na degustaci se tak můžete blíže seznámit s Pálavou (výběr z hroznů), Muškátem moravským (pozdní sběr), Müllerem Thurgau (pozdní sběr), Ryzlinkem vlašským (pozdní sběr) a Rosé LAHOFER (pozdní sběr z odrůdy Zweigeltrebe) - to vše z ročníku 2015.

Průběh degustace:

- novinky z vinařství LAHOFER a HANZEL

- prezentace vín

- soutěž

- degustace bude trvat cca 2 hodiny

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10%.

 

Nova-vina-2015.jpg

 

Cena pro 1 osobu: 200,- Kč

Datum konání: pondělí 22.2.2016

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte nejpozději do 21.2. na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz, rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 30 osob.

 

 


platebni-karty