Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

Každý týden vybíráme jednu láhev, která si zaslouží vaši pozornost. Navštivte naši prodejnu v centru Chebu, ochutnejte tento nápoj a získejte ho za velmi výhodnou cenu.

láhev týdne
22. 8. 2016-27. 8. 2016

LÁHEV TÝDNE - PÁLAVA VÝBĚR Z HROZNŮ 2014 VINAŘSTVÍ PETR SKOUPIL

palava2014vzh.pngvýběr z hroznů 2014 * polosladké * vinařská oblast Morava * vinařská podoblast Velkopavlovická * vinařská obec Velké Bílovice * viniční trať Nová Hora *

 

Víno světlejší zlatavé barvy. Ve vůni tramínové tóny s odstíny bezu, lipový květ, tóny medu a aroma kvetoucí mateřídoušky. V chuti můžeme objevit tóny po angreštu nebo ananasu. Víno je plné, harmonické s příjemnou kyselinkou, která vyvažuje obsah cukru. Víno se skvěle snoubí s lehkými letními dezerty z ovoce, s ovocnými saláty, jahodami, perfektně doplní výrazné, zralé a aromatické sýry. Při podávání dodržte teplotu 8 - 10°C. Doporučená archivace je 4 - 6 let.

 

 

  Barva bílé víno
  Odrůda Pálava
  Ročník 2014
  Zařazení výběr z hroznů
  Cukernatost polosladké
  Cukr
35,2 g/l
  Kyseliny
7,5 g/l
  Alkohol  11,5%
  Teplota podávání Doporučená teplota podávání 8 - 10°C

 

 

 

 

 

Původní cena:  220 Kč 

Cena láhve týdne:   189 Kč

temp text Vína Lahofer

Víno jako zážitek.
Znojemská vinařská podoblast.

temp text Champagne & sekty

Pulsující, ušlechtilé, svůdné.

temp text Portské & Madeira

Chuťové zážitky
z oblasti Douro a ostrova Madeira.

Co pít v létě? Nejen růžové víno

Jaké víno pít, když je vedro? Většina z nás odpoví, že růžové. Stejně tak se ale do teplého počasí hodí bílé a dokonce i červené víno. Podmínkou je nízký obsah alkoholu a osvěžující chuť. Přinášíme tipy na vína, která splňují obojí. Stojí od 59 do 165 korun, takže si vybere každý.

PRODEJNÍ DOBA SRPEN 2016

V měsíci srpnu máme zkrácenou prodejní dobu od pondělí do čtvrtka do 16 hodin a v pátek do 17 hodin. V pátek 5.8. máme zavřeno. Nezapomeňte se tak předzásobit dostatečnou zásobou vín nebo destilátů.