Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

Každý týden vybíráme jednu láhev, která si zaslouží vaši pozornost. Navštivte naši prodejnu v centru Chebu, ochutnejte tento nápoj a získejte ho za velmi výhodnou cenu.

PŘIJĎTE OCHUTNAT!!!

láhev týdne
6. 8. 2018-19. 8. 2018

LAHEV TÝDNE - ROSÉ LAHOFER POZDNÍ SBĚR SLADKÉ 2017!!!

3817_LAHOFER-Rose.jpgpozdní sběr 2017 * sladké * vinařská oblast Morava * vinařská podoblast Znojemská *

 

Pilotní rosé vinařství LAHOFER. Pro dosažení požadované barvy tohoto populárního Rosé jsme lisovali celé hrozny odrůd Zweigeltrebe s kapkou Rulandského modrého. Meruňková barva se svěží kyselinkou a nižším alkoholem předurčuje toto víno k zahradním dýchánkům zalitým sluncem, při kterých bude nejvíce bavit se zmrzlinovými poháry, nebo jen třeba s ledovou tříští, nakrájenou jahodou a snítkou sladké stévie pro osvěžení barvy. Ve vůni hledejte smetanové tóny přecházející do lesního ovoce. Plná, tělnatější chuť má díky odrůdě Rulandské modré kořenitý šmrnc s doteky zralé třešně, jahody a mixu červeného zahradního ovoce.

 

 

  Barva růžové víno
  Odrůda Zweigeltrebe & Rulandské modré
  Ročník 2017
  Zařazení pozdní sběr
  Cukernatost sladké
  Cukr
50,9 g/l
  Kyseliny
7 g/l
  Alkohol  9,5%
  Teplota podávání Doporučená teplota podávání 6° - 8°C
  Hrozny sbírány 4.10.2017

 

 

Původní cena:  165 Kč 

Cena láhve týdne:   149 Kč

 

 

 

temp text Vína Lahofer

Víno jako zážitek.
Znojemská vinařská podoblast.

temp text Champagne & sekty

Pulsující, ušlechtilé, svůdné.

temp text Portské & Madeira

Chuťové zážitky
z oblasti Douro a ostrova Madeira.

AKTUÁLNÍ INFORMACE O PRODEJI BURČÁKU Z VINAŘSTVÍ CHATEAU VALTICE!!!

Dobrý den, letošní rok je opravdu výjimečný. První hrozny jsme posbírali s tří-týdenním předstihem již minulé pondělí. První letošní burčák se prodával již tento víkend a to pouze na naší „Vinařské pohotovosti“ a pro regionální klientelu. Zatím bude burčák na prodej pouze tady ve Valticích. Jakmile začne klasický, kontinuální sběr hroznů, budete si moct burčák objednat. Nedá se pro tuto chvíli odhadnout, kdy to bude, možná již za 14 dní. Hezký den z CHATEAU VALTICE a.s Petr Staněk

PRVNÍ BÍLÝ BURČÁK V PRODEJI VE ČTVRTEK 23.8.2018!!!

Vážení milovníci burčáku, ve čtvrtek 23.8. od 14 hodin bude poprvé letos v prodeji bílý burčák z Vinných sklepů Valtice a.s. Cena bude 79 Kč za 1 litr. Burčák budeme stáčet do přinesených nádob nebo máme k dispozici 2 l a 1 l PET lahve. Pokud budete mít zájem ochutnat bílý burčák, dejte mě prosím vědět jaké množství si přejete zarezervovat nejpozději do pátku 17.8. sms zprávou na tel. 731172865 nebo na e-mail obchod@napojevineta.cz. Předem děkuji za info a přeji pěkný den.