Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

Každý týden vybíráme jednu láhev, která si zaslouží vaši pozornost. Navštivte naši prodejnu v centru Chebu, ochutnejte tento nápoj a získejte ho za velmi výhodnou cenu.

PŘIJĎTE OCHUTNAT!!!

láhev týdne
10. 12. 2018-16. 12. 2018

LAHEV TÝDNE - PÁLAVA POZDNÍ SBĚR SLADKÁ 2016 VINAŘSTVÍ LAHOFER!!!

PAL_4216.JPGpozdní sběr 2016 * sladké * vinařská oblast Morava * vinařská podoblast Znojemská * vinařská obec Vrbovec * viniční trať Lampelberg *

 

Elegantní víno odrůdy Pálava má velmi příjemnou, žluto-zelenou barvu. Ve vůni vyniká kořenitost po tramínu a jemný muškátový oříšek po mülleru s tón liči a fialek. Tato Pálava je v chuti plná, výrazně extraktivní, harmonická, s příjemnou kyselinkou, která vyvažuje přírodní, vyšší obsah cukru. V dochuti jsou výrazné medově citrusové až grepové tóny, kompotované meruňky s meduňkovým nádechem. Pálava se bude dobře doplňovat s výrazně kořenitým jídlem, lehkými sorbety i citronovou zmrzlinou. Při podávání dodržte teplotu kolem 8 stupňů Celsia.

 

 

  Barva bílé víno
  Odrůda Pálava
  Ročník 2016
  Zařazení pozdní sběr
  Cukernatost sladké
  Cukr
65,8 g/l
  Kyseliny
7,4 g/l
  Alkohol  10%
  Teplota podávání Doporučená teplota podávání 8° C
  Hrozny sbírány 18.10.2016

 

 

 

 

 

 

Původní cena:  210 Kč 

Cena láhve týdne:   189 Kč

temp text Vína Lahofer

Víno jako zážitek.
Znojemská vinařská podoblast.

temp text Champagne & sekty

Pulsující, ušlechtilé, svůdné.

temp text Portské & Madeira

Chuťové zážitky
z oblasti Douro a ostrova Madeira.

POZVÁNKA NA PŘEDVÁNOČNÍ DEGUSTACI VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER-HANZEL-WALDBERG DNE 12.12.2018!!!

dovoluji si vás pozvat na sedmou a poslední řízenou degustaci v tomto roce v restauraci U Kata (horní salónek). Degustací vás provedou degustátor Michal Pitour z Vinařství LAHOFER a degustátor Filip Pitour z Vinařství WALDBERG. Na tuto degustaci jsme vybrali ta nejlepší letošní vína z nabídky těchto tří vinařství jako např. Pálava, Tramín červený, Rulandské šedé, Muškát moravský, Rulandské bílé atd. Využijte možnosti zakoupení vín jako vánočního dárku pro své blízké nebo pro obchodní partnery.