Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

Champagne & Sekty

Víno

Moët & Chandon

Synonymy pro Moët jsou úspěch, půvab, velkorysost, majestátnost a charisma. Objevte prvotřídní šampaňské, považované za nejmilovanější šampaňské na světě.

Do Moët dávají hrozny Pinot Noir tělo, strukturu a intenzitu, Pinot Meunier poddajnost, kulatost a plnost a Chardonnay eleganci, kyselost a svěžest.

Moët Brut Impérial je ikonou značky Moët. Od roku 1869 ztělesňuje Moët & Chandon jedinečný styl, který vyniká výraznou ovocnou chutí a elegantní vyzrálostí. Moët Impérial je ta největší legenda mezi šampaňskými víny. Toto šampaňské je produktem z více než 100 různých vín, z nichž 20–30 % jsou rezervní vína speciálně vybraná, protože vylepšují vyzrálost, komplexnost a stálost.

S čím chutná nejvíce: sushi, mušle, ústřice, bílé ryby, bílé maso (např. kuřecí), bílé ovoce (např. broskve s bílou čokoládou).

Rosé Impérial Brut - je spontánní, zářivé a romantické, vyniká výraznou ovocnou chutí a elegantní vyzrálostí.

Toto víno je největší extrovert a svůdce v rodině Moët & Chandon. Jeho aroma je intenzivní a neodolatelné, s buketem čerstvých lesních bobulí (jahoda, malina a červený rybíz) s květinovými akcenty (růže, hloh) a jemnou pepřovou stopou.

S čím chutná nejvíce: červené maso, kachna, husa, mladá zvěřina, mozzarella, mascarpone, čerstvé ovoce s červenou dužinou, čerstvé i sušené bylinky, černé olivy, olivový olej, červená cibule, růžový a sečuánský pepř, paprika.

Víno

Moët Ice Impérial - je speciálně určen pro vychutnání s ledem.

Je to první šampaňské v historii, které bylo vytvořeno speciálně proto, aby jeho jedinečné vlastnosti a chuť vynikly na ledu a aby poskytlo dokonalé letní osvěžení. Moët Ice Impérial se podává ve velkých sklenicích (typu cabernet) na ledových kostkách, které umocňují svěží prožitek z vína. Podle chuti lze doplnit lístky máty, plátkem okurky nebo kůrou z bílého grapefruitu. Zachovává styl Moët & Chandon a zároveň je zábavný a uvolněný.

S čím chutná nejvíce: máta, limeta nebo kůra z bílého grepu, okurkové slupky, jemné plátky zázvoru, semínka kardamomu, červené ovoce (jahody, maliny).

Víno

Nectar Impérial Demi Sec - představuje jedinečný styl, který vyniká výraznou ovocnou chutí a elegantní vyzrálostí.

Nectar Impérial je nejodvážnějším a nejnečekanějším členem rodiny šampaňských vín Moët & Chandon. Je živé a plné, svým charakterem je typickým představitelem kategorie demi-sec.

S čím chutná nejvíce: Foie Gras s čerstvě umletým černým pepřem, losos ve sladkokyselé omáčce, sýry s modrou plísní, ovoce se žlutou dužninou (grilovaný ananas, mangový sorbet ochucený zázvorem, nugát, karamel, kořeněná indická a čínská jídla s ořechy kešu a makadamie, kari, šafrán.

Víno

Dom Perignon

Víno

Dom Perignon je víno, vyrobené z nejlepších hroznů z jediného ročníku. Dom Pérignon je bez diskuse vedoucí značkou kategorie Prestige Cuvée.  Nabízíme variantu v dárkové krabičce i "bez". Šampaňské pro opravdové znalce bez kompromisů.

Veuve Clicquot

„Vdova Clicquotová“ představuje značku dokonale vyváženého šampaňského s typickou oranžovou vinětou. Z části složen z červených hroznů.
Pinot Noir a Pinot Meunier a z jedné třetiny bílých hroznů Chardonnay. Téměř 50 použitých vín pochází z Grand Crus a Premier Crus, 30 % jsou vína z rezervních zásob.

Víno Víno Víno Víno

Lanson

Víno

Lanson vyrábí šampaňské od roku 1760. V nabídce máme bílé i růžové šampaňské této tradiční značky, mnohé i v dárkovém balení se skleničkami.

Pol Roger

Pol Roger - filozofie tohoto francouzského vinařství ctí filozofii sira Winstona Churchilla „My tastes are simple, I am easily satisfied with the best“. Zveme vás k otestování vašich chutí na šampaňském značky Pol Roger.

Jaké si vyberete?

Rádi vás provedeme naší nabídkou šampaňských vín a pomůžeme vybrat víno přesně podle vašich preferencí. 

platebni-karty