Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

Vinařství Petr Skoupil

Vinařská tradice rodiny Skoupilových má své počátky již v roce 1852. Současný pokračovatel , Petr Skoupil, se výrobě vína věnuje více jak 25 let.

Vinařství Petr Skoupil patří mezi středně velké velké vinařství ve Velkých Bílovicích. Jeho vína patří již několik let mezi vysoce kvalitní. 

Petr Skoupil v současné době obhospodařuje 35 ha vlastních vinic a 50 hektarů pronajatých s důrazem na redukovanou sklizeň. Precizně zvládnutá technologie řízeného kvašení a následné zrání vybraných partií vín v sudovině umožňuje stupňovat kvalitu výsledného produktu. Roční produkce dosahuje 600 tisíc láhví. Dokládají to četná ocenění a medaile na mezinárodních a tuzemských soutěžích.

V nabídce máme z Vinařství Petr Skoupil vína jakostní, pozdní sběry a výběry z hroznů. Pro fajnšmekry nabízíme červená vína typu barrique, která má Petr Skoupil na vysoké úrovni.

 

 

 

Pro firmy nabízíme vína s reklamní etiketou s logem firmy. Vína, která jsou vhodná k propagaci firmy během celého roku. Částku za vína je možné odečíst ze základu daně dle zákona  ve smyslu § 25 odst. 1) písm. t ), zák. č. 441/2005 Sb., v platném znění.

Od roku 2006 lze tichá vína bezúplatně poskytovat v rámci reklamy a propagace Vaší firmy nebo společnosti. Pokud je darované tiché víno (neperlivé, nešumivé) označeno Vaší firemní etiketou a ve faktuře je uvedeno "tiché víno pro reklamní a propagační účely " a pořizovací cena bez DPH nepřesahuje částku 500 Kč za jeden kus, je takto označené víno daňově uznatelným nákladem v plné výši jako reklamní předmět.

platebni-karty