Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

Naše služby

Poradenství

V naší prodejně nápojů vám ochotně poradíme s výběrem vhodné láhve. Dobře totiž víme, jak složité může být vybrat správné víno pro konkrétní příležitost. Věnovat se vám budeme i v případě, kdy jdete najisto. Rádi vám doporučíme víno, které by – kromě vašeho oblíbeného – stálo za vyzkoušení.

Vinné listy

Pro vaši restauraci sestavíme vinné listy a na přání dodáme veškerou výbavu restaurační vinotéky. Podívejte se na  podrobnosti o této nabídce.

Firemní vína

Vína s vlastní firemní etiketou jsou stále oblíbenějším dárkem pro obchodní partnery, a to kdykoli během roku. Za výhodných podmínek připravíme osobní lahve pro vaši firemní prezentaci. Čtěte dále.

Degustace

Několikrát ročně pořádáme degustace vín řízené vinařskými mistry z příslušných vinařských oblastí. Kromě vína degustujeme i jiné nápoje. Máte-li zájem se degustace zúčastnit, sledujte naše termíny a přihlaste se.

Dárkové poukazy

Hledáte dárek a máte obavy, zda vyberete přesně podle vkusu obdarovaného? Zvolte dárkovou poukázku a oslavenec si ji u nás může vyměnit za víno, destiláty, kávu, bio nealko i další zajímavé produkty.

 

 

 

 

 

platebni-karty