Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA DEGUSTACI 26 VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER, HANZEL, WALDBERG A PORTUGALSKÝCH VÍN!!!Datum konání:
5.2.2020

Vážení milovníci vín,

dovoluji si vás pozvat na první velkou degustaci v tomto roce v restauraci U Kata (horní salónek + celá restaurace), která se bude konat ve středu 5.2.2020. Tato degustace bude opět pochůzková!!!  Během večera tak budete mít možnost ochutnat neuvěřitelných 26 druhů vín Vinařství LAHOFER, HANZEL, WALDBERG a portugalská vína červená Reservy. Během degustace můžete volně přecházet z horního salónku do restaurace a zpět, kde vás velmi rádi obsloužíme u pultů s víny a řekneme informace o degustovaných vínech. Na této degustaci se na vás těší Petr Staněk, majitel vinotéky, Michal Pitour z Vinařství LAHOFER a HANZEL, Filip Pitour z Vinařství WALDBERG a Vašek Šulc s portugalskými víny.

 Průběh degustace:

  • volná pochůzková degustace, během které ochutnáte vína z Vinařství LAHOFER, HANZEL, WALDBERG a portugalská červená suchá vína z dubových sudů tzv. Reservy 
  • každý účastník obdrží degustační list s výběrem degustovaných vín (celkem 26 vín) a bude mít své místo k sezení v horním salónku nebo v restauraci U Kata
  • degustace bude trvat 2 hodiny

 

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10% minimálně od 6 lahví.

 

121109_vino ve vinici (28).JPG

 

Cena pro 1 osobu: 300,- Kč

Datum konání: středa 5. 2. 2020

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek a celá restaurace U Kata)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz nejpozději do úterý 4.2.2020. Rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 50 osob. Z důvodu EET vás žádáme o zaplacení vstupného na degustaci v dostatečném předstihu v obchodě, kde vám vystavíme účtenku, která slouží zároveň jako vstupenka na degustaci. Děkujeme za pochopení.

 


platebni-karty