Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA DEGUSTACI VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER, HANZEL A WALDBERG VE STŘEDU 18.9.2019!!!Datum konání:
18.9.2019

Vážení milovníci vín,

prázdniny nám utekly jako voda a já si vás opět dovoluji pozvat na pátou řízenou degustaci vín v letošním roce. Degustací vás provedou degustátor Michal Pitour z Vinařství LAHOFER a degustátor Filip Pitour z Vinařství WALDBERG. Máme pro vás připraveno spousty nových excelentních vín, například např. Rulandské šedé pozdní sběr, Sauvignon pozdní sběr, Neuburské pozdní sběr, Pálava výběr z hroznů a Tramín červený výběr z bobulí atd.

Průběh degustace:

- novinky z vinařství LAHOFER, HANZEL a WALDBERG

- prezentace vín LAHOFER, HANZEL a WALDBERG v nových lahvích 

- degustace bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny

 

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10%.

 

121109_vino ve vinici (28).JPG

 

Cena pro 1 osobu: 200,- Kč

Datum konání: středa 18. 9. 2019

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz nejpozději do úterý 17. 9. 2019. Rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 30 osob. Z důvodu EET vás žádáme o zaplacení vstupného na degustaci v dostatečném předstihu v obchodě, kde vám vystavíme účtenku, která slouží zároveň jako vstupenka na degustaci. Děkujeme za pochopení.


platebni-karty