Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA PŘEDPRÁZDINOVOU DEGUSTACI VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER A WALDBERG DNE 18. 6. 2019!!!Datum konání:
18.6.2019

Vážení milovníci vín,

dovoluji si vás pozvat na letos již čtvrtou a před letními prázdninami poslední řízenou degustaci vín v restauraci U Kata (horní salónek). Degustací vás provedou degustátor Michal Pitour z Vinařství LAHOFER a degustátor Filip Pitour z Vinařství WALDBERG. Na degustaci ochutnáme 12 nových vín, vše ročník 2018. Na degustaci se tak můžete seznámit např. s Rulandským šedým pozdní sběr, Hibernalem výběr z hroznů, Ryzlinkem rýnským pozdní sběr, Sylvánským zeleným pozdní sběr a Pálavou výběr z hroznů atd.

Průběh degustace:

- novinky z vinařství LAHOFER a WALDBERG

- prezentace vín LAHOFER a WALDBERG v nových lahvích 

- degustace bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny

 

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10%.

 

121109_vino ve vinici (28).JPG

 

Cena pro 1 osobu: 200,- Kč

Datum konání: úterý 18. 6. 2019

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz nejpozději do pondělí 17. 6. 2019. Rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 30 osob. Z důvodu EET vás žádáme o zaplacení vstupného na degustaci v dostatečném předstihu v obchodě, kde vám vystavíme účtenku, která slouží zároveň jako vstupenka na degustaci. Děkujeme za pochopení.


platebni-karty