Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA PŘEDVÁNOČNÍ DEGUSTACI VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER-HANZEL-WALDBERG DNE 12.12.2018!!!Datum konání:
12.12.2018

Vážení milovníci vín,

dovoluji si vás pozvat na sedmou a poslední řízenou degustaci v tomto roce v restauraci U Kata (horní salónek). Degustací vás provedou degustátor Michal Pitour z Vinařství LAHOFER a degustátor Filip Pitour z Vinařství WALDBERG. Na tuto degustaci jsme vybrali ta nejlepší letošní vína z nabídky těchto tří vinařství jako např. Pálava, Tramín červený, Rulandské šedé, Muškát moravský, Chardonnay, Rulandské bílé atd. Využijte možnosti zakoupení vín jako vánočního dárku pro své blízké nebo pro obchodní partnery.

Průběh degustace:

- novinky z vinařství LAHOFER, HANZEL a WALDBERG

- prezentace vín

- degustace bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny

 

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou předvánoční slevu 10%.

 

121109_vino ve vinici (28).JPG

 

Cena pro 1 osobu: 200,- Kč

Datum konání: středa 12.12.2018

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte a zaplaťte nejpozději do úterý 11.12. na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz, rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 30 osob.

Z důvodu EET vás žádáme o zaplacení vstupného na degustaci v dostatečném předstihu v obchodě, kde vám vystavíme účtenku, která slouží zároveň jako vstupenka na degustaci. Děkujeme za pochopení.

 


platebni-karty