Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA ŘÍZENOU DEGUSTACI MLADÝCH SVATOMARTINSKÝCH VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER A HANZEL!!!Datum konání:
14.11.2017

Vážení milovníci vín,

dovoluji si vás pozvat na šestou řízenou degustaci v tomto roce v restauraci U Kata (horní salónek).  Tentokrát budeme degustovat mladá Svatomartinská vína ročníku 2017 Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL a další novinky.Degustaci povede pan Michal Pitour z Vinařství LAHOFER. www.lahofer.czJako možné překvapení bude na degustaci someliér z Vinařství WALDBERG Filip Pitour. Na degustaci se tak můžete blíže seznámit například s mladými víny Mladý LAHOFER, Mladá LAHOFERka, Mladý Martin bílý a Mladý Martin růžový ročníku 2017.

Průběh degustace:

- novinky z vinařství LAHOFER a HANZEL

- prezentace mladých vín ročníku 2017

- degustace bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10%.

 

121109_vino ve vinici (28).JPG

 

Cena pro 1 osobu: 200,- Kč

Datum konání: úterý 14.11.2017

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte nejpozději do pondělí 13.11. na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz, rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 30 osob.

Z důvodu EET vás žádáme o zaplacení vstupného na degustaci v dostatečném předstihu v obchodě, kde vám vystavíme účtenku, která bude sloužit zároveň jako vstupenka. Děkujeme za pochopení.

 


platebni-karty