Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA ŘÍZENOU DEGUSTACI VÍN VINAŘSTVÍ WALDBERG A LAHOFER VE STŘEDU 30.5.2018!!!Datum konání:
30.5.2018

Vážení milovníci vín,Sklep Waldberg 2.jpg

Dovoluji si vás pozvat na třetí řízenou degustaci v tomto roce v restauraci U Kata. Degustací vás provedou degustátor Filip Pitour z Vinařství WALDBERG a degustátor Michal Pitour z Vinařství LAHOFER. Na degustaci jsme pro vás vybrali 8 novinek z nabídky Vinařství WALDBERG a 4 novinky z nabídky Vinařství LAHOFER. Můžete se tak blíže seznámit například s víny Chardonnay pozdní sběr, Sauvignon VOC, Rulandské šedé výběr z bobulí, Muškát moravský pozdní sběr a Rosé LAHOFER pozdní sběr, vína ročníku 2017.

 

Průběh degustace:

- novinky z vinařství WALDBERG a LAHOFER

- prezentace vín

- degustace bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny

 

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10%.

 

Vinice Waldberg.jpg

 

Cena pro 1 osobu: 200,- Kč

Datum konání: středa 30.5.2018

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte nejpozději do úterý 29.5. na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz, rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 30 osob.

Z důvodu EET vás žádáme o zaplacení vstupného na degustaci nejpozději do úterý 29.5. v obchodě, kde vám vystavíme účtenku, která slouží zároveň jako vstupenka na degustaci. Děkujeme za pochopení.

 


platebni-karty