Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA VELKOU DEGUSTACI VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER, HANZEL A PORTUGALSKÝCH VÍN!!!Datum konání:
27.11.2019

Vážení milovníci vín,

dovoluji si vás pozvat na sedmou degustaci v tomto roce v restauraci U Kata (horní i zadní salónek), která se bude konat ve středu 27. 11. 2019. Tato degustace bude poprvé pochůzková!!!  Během večera tak budete mít možnost ochutnat neuvěřitelných 25 druhů vín ve dvou saloncích. Tzn. že můžete volně přecházet z horního do zadního salónku a obráceně, kde vás velmi rádi obsloužíme a řekneme informace o degustovaných vínech. Na této degustaci se na vás těší Petr Staněk majitel vinotéky, Michal Pitour z Vinařství LAHOFER a HANZEL a Vašek Šulc s portugalskými víny.

 Průběh degustace:

  • volná pochůzková degustace vín z vinařství LAHOFER, HANZEL a portugalských vín
  • každý účastník obdrží degustační list s výběrem degustovaných vín (celkem 25 vín) a bude mít své místo k sezení v horním nebo zadním salónku
  • degustace bude trvat 2 hodiny

 

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10% minimálně od 6 lahví.

 

121109_vino ve vinici (28).JPG

 

Cena pro 1 osobu: 250,- Kč

Datum konání: středa 27.11.2019

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek a zadní salónek)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz nejpozději do úterý 26.11.2019. Rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 50 osob. Z důvodu EET vás žádáme o zaplacení vstupného na degustaci v dostatečném předstihu v obchodě, kde vám vystavíme účtenku, která slouží zároveň jako vstupenka na degustaci. Děkujeme za pochopení.

 


platebni-karty