Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA PŘEDVÁNOČNÍ ŘÍZENOU DEGUSTACI VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER A HANZEL!!!Datum konání:
12.12.2016

Vážení milovníci vín,

dovoluji si vás pozvat na předvánoční řízenou degustaci vín Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL v restauraci U Kata (horní salónek). Degustaci povede pan Michal Pitour z Vinařství LAHOFER. www.lahofer.cz. Budeme ochutnávat celkem 11 vín z toho 5 novinek. Opět ochutnáme vína suchá, polosuchá a vína s nádherným zbytkovým cukrem. Na degustaci se tak můžete blíže seznámit například s víny Zweigeltrebe (pozdní sběr), Ryzlink rýnský (VOC), Tramín červený (pozdní sběr), Rulandské šedé (výběr z hroznů) Sauvignon (výběr z hroznů) a Pálava (výběr z hroznů) - to vše z ročníku 2015. Přijďte získat inspiraci na vánoční dárek.

Průběh degustace:

- novinky z vinařství LAHOFER a HANZEL

- prezentace vín

- degustace bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10%.

 

121109_vino ve vinici (28).JPG

 

Cena pro 1 osobu: 200,- Kč

Datum konání: pondělí 12.12.2016

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte nejpozději do neděle 11.12. na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz, rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 30 osob.

 

 


platebni-karty