Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

POZVÁNKA NA ŘÍZENOU DEGUSTACI, POPRVÉ VINAŘSTVÍ WALDBERG VRBOVEC!!!Datum konání:
12.10.2017

Vážení milovníci vín,Sklep Waldberg 2.jpg

dovoluji si vás pozvat na již pátou řízenou degustaci v tomto roce v restauraci U Kata (horní salónek). Poprvé budeme degustovat znojemská vína Vinařství WALDBERG VRBOVEC s.r.o. Degustaci povede pan Filip Pitour www.vino-waldberg.cz 

Budeme ochutnávat celkem 10 vín, nová vína 2016. Ochutnáme vína suchá, polosuchá a vína polosladká. Na degustaci se tak můžete blíže seznámit například s odrůdami Ryzlink rýnský (VOC), Hibernal (výběr z hroznů), Chardonnay (pozdní sběr), Rulandské šedé (výběr z hroznů) a Muškát moravský (pozdní sběr) - to vše z ročníku 2016.

Průběh degustace:

- prezentace Vinařství WALDBERG VRBOVEC s.r.o.

- prezentace vín

- degustace bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10%.

 

Vinice Waldberg.jpg

 

Cena pro 1 osobu: 200,- Kč

Datum konání: čtvrtek 12.10.2017

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte nejpozději do středy 11.10. na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz, rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 30 osob.

Z důvodu EET vás žádáme o zaplacení vstupného na degustaci v dostatečném předstihu v obchodě, kde vám vystavíme účtenku, která bude sloužit zároveň jako vstupenka. Děkujeme za pochopení.

 


platebni-karty