Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

JEŠTĚ JSOU VOLNÁ MÍSTA NA ŘÍZENOU DEGUSTACI VÍN VINAŘSTVÍ LAHOFER A HANZEL!!!Datum konání:
26.4.2016

Vážení milovníci vín,

dovoluji si vás pozvat na třetí řízenou degustaci v tomto roce v restauraci U Kata (horní salónek). Tentokrát budeme degustovat moravská vína Vinařství LAHOFER a Vinařství HANZEL. Degustaci povede pan Michal Pitour z Vinařství LAHOFER. www.lahofer.cz. Budeme ochutnávat celkem 11 vín z toho 9 novinek. Opět ochutnáme vína suchá, polosuchá a vína s nádherným zbytkovým cukrem. Na degustaci se tak můžete blíže seznámit například s Pálavou (výběr z hroznů), Tramínem červeným (výběr z hroznů), Sauvignonem (výběr z hroznů), Rulandským bílým (pozdní sběr) a Rulandským šedým (výběr z bobulí) - to vše z ročníku 2015.

Průběh degustace:

- novinky z vinařství LAHOFER a HANZEL

- prezentace vín

- soutěž

- degustace bude trvat cca 2 hodiny

 

V průběhu degustace podáváme vhodné lahůdky studené kuchyně, které skvěle doplní vybraná vína. Na zájemce o koupi degustovaných vín jsme připraveni dostatečnou zásobou lahví k prodeji na místě nebo je možné si domluvit vyzvednutí vín následující den.

Na degustovaná vína poskytujeme v den degustace velmi zajímavou slevu 10%.

 

121109_vino ve vinici (28).JPG

 

Cena pro 1 osobu: 200,- Kč

Datum konání: úterý 26.4.2016

Čas zahájení: 19.00 hodin

Místo konání: Restaurace u Kata (horní salónek)

Rezervace: Svou účast nám prosím oznamte nejpozději do 25.4. na tel. 731172865 nebo e-mail: obchod@napojevineta.cz, rezervaci místa vám potvrdíme rovněž emailem. Počet účastníků je omezen na 30 osob. 

STÁLE JSOU VOLNÁ MÍSTA!!!

 

 


platebni-karty