Váš dodavatel každodenních pokušení
since 1996

Vína Lahofer

Nabízíme vám nádherná vína podle nás jednoho z nejlepších vinařství v České republice. Velice nás těší obrovský zájem našich zákazníků o tuzemská vína špičkové kvality značky Lahofer. Neváhejte a přijďte si k nám vybrat z široké nabídky suchých, polosuchých, polosladkých a sladkých vín tohoto vinařství. Díky kompletnímu sortimentu si vybere každý.

 

 

Standardní řada

Přívětivá přívlastková vína z vlastních vinic

Vinařství LAHOFER vyrábí bílá, růžová a červená vína z odrůd bílých (Muškát moravský, Müller Thurgau, Neuburské, Pálava, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Tramín červený, Veltlínské zelené, Veltlínské červené rané) a červených (růžová vína Svatovavřinecké rosé a Zweigeltrebe rosé, červená vína Dornfelder, Frankovka, Rulandské modré, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe).

 

VOC Znojmo

Víno originální certifikace

VOC Znojmo je první apelační systém v České republice. Je zde kladen důraz na teroir a odrůdu vína. Značka VOC umožňuje spotřebiteli předvídat chuť a původ vína prvotřídní kvality bez ohledu na konkrétního producenta. Do VOC Znojmo jsou zařazeny pouze 3 odrůdy typické pro Znojemsko - Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené.

 

Šroubový uzávěr

Stále populárnější

Velmi oblíbená řada jakostních a přívlastkových vín se šroubovým uzávěrem původně určená pouze do gastronomie na rozliv.

Milá cena kvalitního bílého (Müller Thurgau, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, Veltlínské červené rané), růžového (Svatovavřinecké rosé) a červeného vína (Svatovavřinecké) je u našich zákazníků ve velké oblibě.

 

Francouzská řada


Z produkce vinařství Lahofer můžete okusit i víno, pocházející z hroznů, vypěstovaných ve Francii. Jedná se o červená vína Merlot, Cabernet Sauvignon, Grenache a Syrah. Víno s francouzským šarmem.

 

Široká nabídka vín za sklepní ceny

Vína jsou u nás k dostání za stejné ceny jako ve sklepech či e-shopu Vinařství LAHOFER.

zpět nahoru

Degustace

Sledujte i naše pozvánky na degustační akce, často jsou zaměřeny právě na vinařství LAHOFER. Rádi vám pomůžeme vyznat se v nabídce vín Lahofer a společně vybereme víno přesně podle vašich preferencí.

 

Perličky na závěr

  • U vinařství Lahofer si můžete vyzkoušet práci vinaře, postarat se o vybraný vinný keř a nakonec i ochutnat plody své práce v podobě vlastního vína. Jak se stát vinařem vám rádi poradíme u nás ve vinotéce.

  • Odkud pochází jméno Lahofer? Název si vinařství odvodilo od dobšického rodáka Jana Lahofera. Tento umělecký řezbář na konci 18. století vytvořil pro premonstrátský klášter na Strahově unikátní barokní knihovnu.

platebni-karty